Leave Your Message
01020304050607080910111213
0102

КласификацијаКласификација

2008 година
Години
Основана во
20
+
Земји и региони извознички
10000
м2
Површина на подот на фабриката
20
+
Национален патент
за нас

За насЗа НАС

Foshan Vicronald Home Funiture Co., Ltd.

Викроналд е основан во 2008 година и отсекогаш бил дел од индустриската структура на зоната за мебел Гуангдонг. Технолошките иновации, истражувањето на стилот и еколошката свест се составен дел на уникатната визија за дизајн на Vic, кои се трансформираат во решенија за мебел и еколошка функционална поделба.

Гледај Повеќе

Систем за стандардизацијаСистем

Кујнски кабинет од светска класа - сертифицирана европска противпожарна врата.

Дневна серија системи за дневна соба
Италијанска светлина луксузна минималистичка модна врата
кујнски систем со убави додатоци
плакар и гардероба
history_xiantiao1

01

Комуницирајте дизајн и рендери

02

плаќаат искрени пари и потоа произведуваат CAD цртежи и рендери

03

избор на материјал и цитат

04

уплати депозит за да започне производството

05

инспекција пред испорака

06

испорака и инсталација

07

постпродажба и сервис

08

истрага за задоволството на клиентите

09

Проширете ја компанијата, одделете ја канцеларијата од фабриката.

01

Комуницирајте дизајн и рендери

02

плаќаат искрени пари и потоа произведуваат CAD цртежи и рендери

03

избор на материјал и цитат

04

уплати депозит за да започне производството

05

инспекција пред испорака

06

испорака и инсталација

07

постпродажба и сервис

08

истрага за задоволството на клиентите

Квалификација за честКвалификација

Vicronald-Jusen е кинески, тој е глобален, има корени во кинеската традиција и е иден дизајн кој е понапред од светот.

  • сертификат (2) m95
  • сертификат (3)др8

Вести од компанијатаВести

Посветени сме да донесеме висококвалитетни и високо чисти материјали до секоја компанија и истражувачка институција на која им се потребни.

Трговија на големо со високи сиви кабинети - Најдобри зделки за квалитетни кабинети Трговија на големо со високи сиви кабинети - Најдобри зделки за квалитетни кабинети
02
Вести од компанијата

Добавувач на кабинети со висок сив на големо - најдобри зделки за квалитетни кабинети

Како добавувач на кабинети на големо сива боја, Vicronald обезбедува иновативни, стилски решенија за мебел кои решаваат низа проблеми со кои се соочуваат бизнисите. Од ефикасни, разновидни опции за складирање до приспособливи, приспособливи дизајни, нашите дизајни на производи се прилагодени да ги задоволат различните потреби на комерцијалните и индустриските простори. Со комбинирање на италијанскиот дизајн со етничкиот стил и давајќи приоритет на одржливоста, обезбедуваме практични и визуелно привлечни решенија кои ја подобруваат севкупната функционалност и естетската привлечност на опкружувањето на нашите клиенти. Викроналд е посветен на техничките иновации, истражувањето на стилот и еколошката свест, а бизнисите можат да веруваат дека нашите производи не само што обезбедуваат практични решенија, туку и ја одразуваат нашата единствена дизајнерска визија.

2024-06-06