Leave Your Message
01020304050607080910111213
0102

KlasifikimiKlasifikimi

2008
vite
E themeluar në
20
+
Vendet dhe rajonet eksportuese
10000
m2
Sipërfaqja e dyshemesë së fabrikës
20
+
Patenta Kombëtare
rreth nesh

Rreth NeshRreth NE

Foshan Vicronald Home Funiture Co., Ltd.

Vicronald u krijua në 2008 dhe ka qenë gjithmonë pjesë e strukturës industriale të Zonës së Mobiljeve Guangdong. Inovacioni teknologjik, kërkimi i stilit dhe ndërgjegjësimi ekologjik janë pjesë përbërëse e vizionit unik të Vic-it për dizajnin, të cilat shndërrohen në zgjidhje për ndarjen funksionale të mobiljeve dhe mjedisit.

shikoni më shumë

Sistemi i StandardizimitSistemi

Dollap kuzhine e klasit botëror - Certifikuar me dyer zjarri evropiane.

Sistemet e dhomave të ndenjes nga seria ditore
Derë e modës minimaliste luksoze italiane e lehtë
sistem kuzhine me aksesore te bukur
dollap dhe garderobë
histori_xiantiao1

01

Komunikoni dizajnin dhe paraqitjet

02

paguani para serioze dhe më pas prodhoni vizatime dhe paraqitje CAD

03

përzgjedhja dhe kuotimi i materialit

04

paguani depozitë për të filluar prodhimin

05

inspektimi para dorëzimit

06

dorëzimi dhe instalimi

07

pas shitjes dhe shërbimit

08

hetimi i kënaqësisë së klientit

09

Zgjeroni kompaninë, ndani zyrën nga fabrika.

01

Komunikoni dizajnin dhe paraqitjet

02

paguani para serioze dhe më pas prodhoni vizatime dhe paraqitje CAD

03

përzgjedhja dhe kuotimi i materialit

04

paguani depozitë për të filluar prodhimin

05

inspektimi para dorëzimit

06

dorëzimi dhe instalimi

07

pas shitjes dhe shërbimit

08

hetimi i kënaqësisë së klientit

Kualifikimi NderiKualifikimi

Vicronald-Jusen është kinez, është global, i ka rrënjët në traditën kineze dhe është një dizajn i ardhshëm që është përpara botës.

  • vërtetim (2) m95
  • certifikata (3)dr8

Lajmet e kompaniseLajme

Ne jemi të përkushtuar të sjellim materiale me cilësi të lartë dhe me pastërti të lartë për çdo kompani dhe institucion kërkimor që ka nevojë për to.